Ve dnech 5. – 7. června se mladší žákyně rozloučily se sezonou ve velkém stylu. Na turnaji Ostrava Cup prošly celým turnajem bez jediné porážky.

Turnaje se účastnila obě naše družstva. Šlágrem kola bylo vzájemné utkání našich dvou týmů. Dále jsme se potkali s Olomoucí, Lipníkem a Přerovem.
Tým starších a zkušenějších už bez problémů zvládá zápasy ve vlastní režii. Tým mladších doplnilo také pět statečných přípravkářů, kteří tak posbírali cenné zkušenosti.