Ve dnech 5. – 7. června se mladší žákyně rozloučily se sezonou ve velkém stylu. Na turnaji Ostrava Cup prošly celým turnajem bez jediné porážky.

Máme za sebou předposlední turnaj sezóny, kterého jsme se opět zúčastnili v hojném počtu. Velmi nás těší nejen vysoká účast hráčů, ale především jejich chuť do hry, nasazení a viditelný herní posun.
Na A hřišti jsme se zaměřili především na ladění drobnějších detailů. Hráči už zvládají odehrát celý zápas téměř bez zásahu trenérů, což je pro nás velká odměna a důkaz, že si děti postupně osvojují správné návyky, spolupráci i herní samostatnost. Za tento výkon si celý tým zaslouží velkou pochvalu.
Na B hřišti dostali prostor další hráči (i nováčci), kteří předvedli bojovnost, radost ze hry a snahu přenášet věci z tréninků přímo do zápasů. Je vidět, že děti získávají stále větší jistotu s míčkem a herní přehled.
Stále máme na čem pracovat, lehce bojujeme s obranou i útokem. Někdy se ještě bojíme vzít odpovědnost na sebe, vystřelit a zakončit akci. To jsou ale věci, na kterých budeme dál poctivě pracovat a věříme, že už na domácím turnaji naplno zazáříme.
Celkově jsme si turnaj opět velmi užili a odvážíme si spoustu pozitivních momentů. Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci, rodičům za podporu a těšíme se na poslední turnaj sezóny.