Ve dnech 5. – 7. června se mladší žákyně rozloučily se sezonou ve velkém stylu. Na turnaji Ostrava Cup prošly celým turnajem bez jediné porážky.

V neděli 3. května odehrála naše florbalová přípravka svůj poslední turnaj sezóny. Na hřišti jsme se postupně utkali s týmy Litovle, Šumperka, Vikýřovic a Mohelnice.
Radost byla na všech vidět od první do poslední minuty. Děti bojovaly, podporovaly se navzájem a znovu ukázaly, jak velký kus cesty za uplynulou sezónu ušly. Jejich herní i osobní posun je opravdu znatelný, což nám jako trenérům dělá obrovskou radost.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem hráčům za jejich nasazení, snahu a energii, kterou do tréninků i turnajů vkládali. Celou sezónu odmakali naplno a zaslouží si velké uznání. Těm, kteří se příští rok posunou do kategorie elévů, přejeme mnoho úspěchů, radosti ze hry a spoustu dalších florbalových zážitků, budete nám chybět.
Velké poděkování patří také rodičům za jejich trpělivost, podporu a ochotu. Bez vás by to nešlo, ať už při dopravě na turnaje, fandění nebo celkové podpoře dětí.
Děkujeme všem za krásnou sezónu a těšíme se na tu další!
Čajkovič O., Čajkovič R., Dobeš, Doležel, Eichler, Hasa, Husár, Ivančík, Janěk, Kohout, Kopečný, Nedvěd, Trunečka, Vyškovský