Na turnaji Opengame 2026 opět nebudeme chybět!
Pouze jedno naše družstvo bude reprezentovat náš oddíl na brněnském turnaji Opengame v Brně. Jako v minulých letech, tak i letos se opět jedná o mladší žáky.

Pouze jedno naše družstvo bude reprezentovat náš oddíl na brněnském turnaji Opengame v Brně. Jako v minulých letech, tak i letos se opět jedná o mladší žáky.
V sobotu 20. června v rámci rozlučky se sezonou, jsme vyčlenili čas i pro setkání s rodiči, které se uskuteční v prostorách Sportcentra DDM v Olympijské ulici od 17:10.
Pro hráče, členy, rodiče a příznivce oddílu jsme připravili rozlučku se sezónou 2025/2026, která se uskuteční v sobotu 20. června od 16:00 v prostorech Bistra OLYMP a sportovištích haly Sportcentra DDM v Olympijské ulici. Více informací v článku.

Zlatý hattrick pro mladší žákyně! Letošní jaro vychází našim dívkám na výbornou! Mohou se pyšnit třetím turnajovým vítězstvím v řadě. Mladší žáci zakončili pouť turnajem ve čtvrtfinále.

Na dalším ostravském turnaji bude reprezentovat náš oddíl dvojice družstev – mladší žáci a mladší žákyně. Dojdou si mladší žákyně pro třetí zlato?

Další zlato pro mladší žákyně! Elévové zakončili play-off B v semifinále. Cesta juniorů skončila v play-off B ve čtvrtfinále. Bílé družstvo mladších žáků se dostalo pouze do osmifinále play-off B. Modré družstvo mladších žáků bojovalo v play-off A ve čtvrtfinále.

Pětice týmů se vydá na turnaj do Ostravy – elévové, mladší žáci bílí a modří, junioři a mladší žákyně. Bude i tento turnaj medailový?

Mladší žákyně dominovaly a vezou z Prahy zlaté medaile!

Tým mladší žákyň se na počátku května vydá na pokračování oblíbeného turnaje PFC v Praze. Obhájí druhé místo?

K dohrávce 7. kola vyrazí ve středu 18. 3. starší žákyně k utkání s Třincem. Držte od 17:15 holkám na dálku palce, ať přivezou důležité body!